O nas

Jesteśmy młodą, rozwijającą się firmą. Próbujemy wyjść naprzeciw potrzebom obcowania z naturą. Specjalizujemy się w projektowaniu, zakładaniu i serwisowaniu akwariów, terrariów i wiwariów.

Przez ostatnie lata pracowaliśmy dla salonów zoologicznych na Śląsku. Zdobywaliśmy tam wiedzę oraz doświadczenie w dziedzinach akwarystyki i terrarystyki. Dziś oferujemy swoje usługi na Mazowszu. Jesteśmy profesjonalistami.

Wiedza, umiejętności i doświadczenie pozwalają nam tworzyć indywidualny, niepowtarzalny charakter urządzanych akwariów i wpisać je w styl dekorowanych pomieszczeń.

Ciągłe poszukiwanie innowacyjnych rozwiązań, stosowanie nowatorskich pomysłów i niestandardowych materiałów ma na celu podkreślenie indywidualnego charakteru każdego akwarium.

Współpracujemy z Państwem na wszystkich etapach tworzenia akwarium zaczynając od projektu, kosztorysu, wyboru fauny i flory, a kończąc na systematycznej (w zależności od potrzeb) opiece nad zbiornikiem.

Sprzęt, którego używamy pochodzi od najlepszych producentów, w związku z tym możemy z pełną odpowiedzialnością udzielać gwarancji na dostarczone materiały oraz wykonane prace. Zamiłowanie do tego, co robimy, przekłada się na jakość realizacji wszystkich projektów.

Zachęcamy Państwa do korzystania z naszych usług.

 
Natura Aquaria © 2014
.: Natura Aquaria © 2014 :.